09112463050 09112463050
خودروبر شبانه روزی رودسر

خودروبر شبانه روزی رودسر

09112463050

حمل 24 ساعته

حمل 24 ساعته

خودروبر شبانه روزی رودسر ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد. همه‌یمان به خوبی می‌دانیم که با گسترش جاده ها و راه‌های ارتباطی جاده‌ای و استفاده روزافزون از خودروها و افزایش خرید آن ها برای حمل آن ها نیاز به تجهیزاتی مطمئن است.

حمل شبانه‌روزی خودرو یکی از خدمات مهم و حیاتی در صنعت حمل و نقل است
به عنوان یکی از راه‌های انتقال کالا و مسافر در تمامی جوامع و شهرها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این خدمات با استفاده از خودروهای حمل و نقل مختلف، از جمله کامیون، اتوبوس، ون و خودروهای سواری، به انجام می‌رسد و در تمامی ساعات شبانه‌روز در دسترس است.
ما در این مجموعه در تلاشیم تا بتوانیم در اسرع وقت جوابگوی نیازهای شما باشیم و با کمک کارشناسان واقف به امر خودروبر و رانندگان ماهر در این زمینه شما را راضی نگه داریم.

شما می توانید برای ارسال خودرو به صورت شبانه روزی از رودسر به دیگر شهرستان ها، با ما تماس بگیرید
و علاوه بر ثبت درخواست از تعرفه های این مجموعه با خبر شوید.

چه زمانی باید از خودروبر شبانه روزی استفاده کنیم؟
وقتی خودرو مشکل پیدا کرده است
هنگام وارد شدن آسیب به خودرو وقتی که ساعت های بسیاری از مقصد موردنظر فاصله دارید و هیچ تعمیرگاهی در اطراف شما نیست یک خودرو بر می تواند کمک زیادی به شما کند. برای همین باید در مسافت های طولانی حتما شماره خودروبر را در اختیار داشته باشید.

وقتی خودرو پلاک ندارد
طبق قوانین راهنمایی رانندگی، رانندگی هر خودرویی که فاقد پلاک باشد جرم محسوب شده و شما می توانید با کمک خدمات خودروبر شبانه روزی آن ها را جابجا کنید.

وقتی می خواهیم یک خودرو صفر را از نقطه ای به نقطه دیگر حمل کنیم
رانندگی خودرو در مسافت های طولانی به استهلاک آن ها می افزاید و موجب می شود صاحب جدید خودروی صفر از آن به عنوان یک خودروی صفر لذت کافی نبرد. در این شرایط خودروبرها خودروی موردنظر را به صورت کارنکرده به دست صاحبش می رسانند.
وقتی زمان کافی برای رساندن یک خودرو به دست شخص دیگری نداریم
گاهی به هر دلیلی خودرویی در شهری است که صاحبش در شهر دیگری به آن نیاز دارد، نه صاحب خودرو می تواند این مسافت طولانی را طی کند و خودرو را با خود ببرد و نه شما می توانید تا آن جا بروید، خودرو را تحویل دهید و برگردید. در این زمان خودروبر می تواند به کاهش هزینه های رفت و آمد و صرفه جویی در وقت به شما کمک کند. آن ها خودرو را از شما تحویل گرفته و در مقصد به فرد موردنظر تحویل می دهند.

Loader